Zostaw swoją wiadomość:


Zostaw swoją wiadomość:


Usługi logistyczne - zestaw startowy

Zestaw startowy skierowany jest dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z własną działalnością i potrzebują powierzchni magazynowej obsługiwanej przez doświadczonego operatora logistycznego.

Jednocześnie na wczesnym etapie rozwoju nie posiadają dużych środków na inwestycję. Powierzchnia magazynowa jest jednym z kluczowych kryteriów otrzymania licencji na obrót alkoholem.

Ambra: Polacy coraz częściej sięgają po droższe wina

Polacy coraz częściej sięgają po droższe wina powyżej 20 złotych za butelkę. Ambra widząc tu duży potencjał rozwoju będzie inwestować w rozwój segmentu fine wines - mówi prezes Grupy Ambra, Robert Ogór.

Dodaje, że rynek wina w Polsce jest rynkiem zwiększającej się wartości, na którym następuje premiumizacja.  Wielu konsumentów, którzy kupowali tanie wina w dyskontach przechodzi od win tańszych do droższych.

- W Polsce rośnie nie tylko konsumpcja wina, ale też wartość rynku i średnia cena. Najszybciej rośnie segment win powyżej 20 złotych i wartościowo w rynku – ale bez dyskontów - ich udział zbliża się do 20 proc. – mówi Robert Ogór.

- Dziś 31 proc. populacji, czyli pięć milionów konsumentów kupuje przynajmniej raz w roku wino za więcej niż 20 zł i są to konsumenci zainteresowani wartością. Ambra poprzez 25 sklepów Centrum Wina i dostawy do 1500 restauracji docieramy tylko do 5 proc. tej populacji. Mamy 120 tys. członków, czyli zarejestrowanych konsumentów, klubu kocham Wino - dodaje.


Źródło: www.dlahandlu.pl

11.10.2017

Zapisz się do Newslettera

PRO-LOG

Najświeższe informacje dotyczące rynku alkoholowego