Zostaw swoją wiadomość:


Zostaw swoją wiadomość:


Usługi logistyczne - zestaw startowy

Zestaw startowy skierowany jest dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z własną działalnością i potrzebują powierzchni magazynowej obsługiwanej przez doświadczonego operatora logistycznego.

Jednocześnie na wczesnym etapie rozwoju nie posiadają dużych środków na inwestycję. Powierzchnia magazynowa jest jednym z kluczowych kryteriów otrzymania licencji na obrót alkoholem.

Copacking Warszawa

Jedną ze specjalistycznych usług, jakie może zaproponować nasza firma logistyczna, jest copacking. Polega on na pakowaniu, przepakowywaniu, jak i etykietowaniu dostarczonych przez klienta towarów. Zlecając nam te prace, macie Państwo możliwość zaoszczędzenia czasu i miejsca na konfekcjonowanie poszczególnych artykułów we własnej siedzibie.

Klienci korzystający z prezentowanych usług mogą liczyć na w pełni profesjonalny copacking. Obsługujemy zarówno niewielkich partnerów biznesowych, jak i duże firmy. Możemy przygotować większe opakowania zbiorcze o neutralnym charakterze oraz specjalne, na przykład promocyjne zestawy kosmetyków, alkoholu czy innych produktów. Tworzymy je ściśle z instrukcjami, jakie dostarczył właściciel towaru.

W zależności od potrzeb klienta możemy towar:

  • foliować,
  • bandować,
  • etykietować.

Dokładamy wszelkich starań, aby partnerzy zlecający nam wykonanie usługi copackingu, mogli liczyć na to, że dostarczony towar będzie spakowany solidnie, a także w sposób atrakcyjny dla przyszłego nabywcy, który sięgnie po niego w sklepie.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zajmujemy się kompleksowymi usługami logistycznymi od 1997 roku. Przez wiele lat naszej działalności mogliśmy współpracować z różnymi klientami, którzy do dzisiaj chętnie do nas wracają, by korzystać z szerokich możliwości, jakie oferujemy. Długi czas istnienia na rynku to bogactwo doświadczeń, dzięki którym możemy zapewnić pełen profesjonalizm w realizowaniu powierzonych zadań.

Do każdego zlecenia, czy to copackingu, czy w zakresie innych usług podchodzimy ściśle indywidualnie. Różni klienci mają inne oczekiwania, a te, podobnie jak satysfakcja kontrahenta z naszej pracy, są głównymi wyznacznikami dla podejmowanych przez nas działań. Wiemy, jak wiele zależy od sprawnej logistyki, a także od tego, jak wygląda opakowanie produktu.

Dlatego też zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane usługami copackingu w Warszawie do skorzystania z możliwości, jakie oferujemy. Gwarantujemy, że zrealizujemy zlecenie z troską o jakość obsługi.

04.09.2019