Zostaw swoją wiadomość:


Zostaw swoją wiadomość:


Usługi logistyczne - zestaw startowy

Zestaw startowy skierowany jest dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z własną działalnością i potrzebują powierzchni magazynowej obsługiwanej przez doświadczonego operatora logistycznego.

Jednocześnie na wczesnym etapie rozwoju nie posiadają dużych środków na inwestycję. Powierzchnia magazynowa jest jednym z kluczowych kryteriów otrzymania licencji na obrót alkoholem.

Logistyka alkoholu

Napoje alkoholowe, szczególnie te wysokoprocentowe, traktowane są przez ustawodawców jako towary „wrażliwe”. Są to także produkty akcyzowe, których przewożenie objęte jest szczególnymi przepisami krajowymi, jak i europejskimi. Dlatego też ich logistyka wiąże się z koniecznością spełnienia szeregu formalności. Dotyczy to również importu alkoholu z krajów UE, jak i spoza granic Unii. Przepisami objęta jest też logistyka wina.

Jesteśmy specjalistami od logistyki towarów akcyzowych, w ramach której znajduje się też logistyka wina, dzięki czemu możemy zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Rynek alkoholowy stale się rozrasta, a konkurencja pomiędzy jego uczestnikami jest coraz większa. Stąd też zaufany partner, którego specjalnością jest transport alkoholu (w tym logistyka wina), stanowi nieocenioną pomoc. Wieloletnie doświadczenie, a także obsługa tysięcy klientów w czasie prowadzenia naszej działalności daje pewność, że logistyka wina i każda inna współpraca z nami będzie w pełni owocna.

XBS PRO-LOG – specjaliści od logistyki i zaufani partnerzy

Nasza firma istnieje na rynku od 1997 roku. Naszą specjalnością jest logistyka wina i innych towarów akcyzowych – doskonale rozumiemy specyfikę transportu wina i tego typu artykułów. W 2013 roku zdobyliśmy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, który należy do najbardziej prestiżowych wyróżnień. Należymy więc do elitarnej grupy specjalistów od logistyki, którym klienci powierzają zadania związane z przewozem alkoholu i nie tylko. Jedną z tych specjalizacji jest też logistyka wina.

Proponujemy m.in. transport butelek wina (w tym ich banderolowanie), a także pozostałych wyrobów spirytusowych, etykietowanie piwa i wiele innych zadań, które możemy wykonać dla naszych klientów. Dysponujemy też składem podatkowym – dzięki temu magazynowanie towarów akcyzowych, w tym butelek wina, jest dużo korzystniejsze dla naszych kontrahentów – płatność podatku bowiem zawiesza się do momentu wyjścia produktów z magazynu. Od tej chwili zaczyna biec termin 25 dni – do końca tego okresu należy uiścić stosowną opłatę celną. Taka logistyka wina ułatwia prowadzenie biznesu.

Jeśli potrzebujecie Państwo specjalistów od logistyki alkoholu, szukacie firmy, dla której transport wina i cała logistyka wina i innych trunków nie stanowi wyzwania – zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Współpraca z nami to łatwe, szybkie i wygodne rozwiązanie dla firm, które importują i handlują towarami akcyzowymi.

01.09.2019