Zostaw swoją wiadomość:


Zostaw swoją wiadomość:


Usługi logistyczne - zestaw startowy

Zestaw startowy skierowany jest dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z własną działalnością i potrzebują powierzchni magazynowej obsługiwanej przez doświadczonego operatora logistycznego.

Jednocześnie na wczesnym etapie rozwoju nie posiadają dużych środków na inwestycję. Powierzchnia magazynowa jest jednym z kluczowych kryteriów otrzymania licencji na obrót alkoholem.

Obsługa celna produktów akcyzowych Warszawa

Na polskim rynku działa wiele podmiotów gospodarczych, które specjalizują się w imporcie i eksporcie produktów. To właśnie one korzystają z obsługi celnej, składów podatkowych i usług przewoźników - oferuje je agencja celna. Na co może liczyć firma, która nawiąże współpracę w zakresie procedur celnych z XBS PRO-LOG?

Obsługa celna – nasze usługi

Agencja celna to instytucja handlowa, która współpracuje z różnymi podmiotami gospodarczymi importującymi i eksportującymi towary, realizując usługi celne. Reprezentuje ona swoich kontrahentów przed administracją, a także świadczy szereg dodatkowych usług związanych z magazynowaniem i transportem produktów.

Spółka XBS PRO-LOG z Warszawy oferuje pełną obsługę celną. Współpracujące z nami firmy mogą liczyć na kompleksową pomoc, która obejmuje:

  • profesjonalne doradztwo z zakresu prawa celnego i odpraw celnych,
  • pomoc w przygotowaniu i wypełnieniu dokumentów niezbędnych do odpraw celnych,
  • dokonywanie zgłoszeń celnych,
  • reprezentowanie firmy przed odpowiednim urzędem, także w czasie kontroli,
  • wysyłkę produktów akcyzowych.

Klienci mogą także skorzystać z usług składu celnego, położonego pod Warszawą, w Pruszkowie. Tam też magazynowane są towary, a jeżeli zachodzi taka potrzeba, również przeładowywane. Agencja celna XBs PRO-LOG proponuje usługę co-packingu, która polega na budowaniu zestawów produktów zgodnie z wytycznymi Klienta. Trzeba pamiętać, że nie każdy produkt sprowadzony do kraju może być od razu sprzedawany. Czasem firma chce też po prostu przepakować towary do własnych opakowań, które są np. bardziej estetyczne - może skorzystać z naszych usług na najwyższym poziomie.

Kompleksowa obsługa naszej agencji celnej

Skład podatkowy – oferta

Spedycja i obsługa celna to często tylko część usług, które oferuje nasza agencja celna, a z których korzystają firmy zajmujące się importem i eksportem towarów. Niektóre produkty, np. wyroby tytoniowe i alkoholowe, są obłożone podatkiem akcyzowym. Skład podatkowy to miejsce, w którym takie towary są produkowane, magazynowane i przeładowywane. Produkty akcyzowe mogą być zarówno wprowadzane do składu podatkowego, jak i wyprowadzane z niego z zastosowaniem procedury zawieszenia poboru akcyzy - formalnościami zajmuje się nasza agencja celna.

Wiele firm korzysta nie tylko z powierzchni magazynowej składów podatkowych, lecz także szeregu dodatkowych usług, które oferuje nasza agencja celna. Import towarów objętych podatkiem akcyzowym wiąże się z koniecznością uiszczenia naliczonego świadczenia, a czasem także nałożenia banderol. Taki obowiązek może spoczywać na importerach wina czy spirytusu, którzy nie porozumieli się w tym zakresie z producentem produktu. Zrealizuje go nasza agencja celna.

Dobry skład podatkowy oferuje szereg dodatkowych usług na najwyższym poziomie, w tym pełną obsługę produktów akcyzowych. Obsługa celna warszawskiej agencji XBS PRO-LOG to m.in. nakładanie banderol oraz naklejanie etykiet na butelki piwa. Nasze usługi są przy tym konkurencyjne cenowo w porównaniu z ofertami przedstawianymi przez zagranicznych producentów.

XBS PRO-LOG – spedycja i obsługa celna

Jako agencja celna mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu obsługi celnej oraz składu podatkowego – działamy na rynku od wielu lat. Pomagamy Klientom w organizowaniu przewozu ładunków (spedycja) oraz świadczymy usługi celne w zakresie obsługi logistycznej produktów akcyzowych. Mamy wszelkie niezbędne pozwolenia, a realizując usługi celne korzystamy także z programów i aplikacji komputerowych, które zostały zaakceptowane przez urząd celny.

Zapraszamy do współpracy firmy specjalizujące się w imporcie i eksporcie towarów, którym zależy na kompleksowej obsłudze w zakresie podatku VAT i innych formalności. Nasz skład podatkowy jest dobrze wyposażony. Obok przestrzeni magazynowej, jako agencja celna dysponujemy także maszynami, za pomocą których jesteśmy w stanie szybko nanieść znaki akcyzowe i dowolne etykiety.

Współpraca z XBS PRO-LOG oznacza oszczędność czasu i pieniędzy. Doradzamy i kompletujemy dokumenty niezbędne do przeprowadzenia odprawy celnej oraz innych procedur celnych. Działamy na rzecz i w imieniu naszego Klienta, niezależnie od tego, w jakiej branży się on specjalizuje.

Obsługa celna na terytorii unii europejskiej

28.09.2018