Zostaw swoją wiadomość:


Zostaw swoją wiadomość:


Usługi logistyczne - zestaw startowy

Zestaw startowy skierowany jest dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z własną działalnością i potrzebują powierzchni magazynowej obsługiwanej przez doświadczonego operatora logistycznego.

Jednocześnie na wczesnym etapie rozwoju nie posiadają dużych środków na inwestycję. Powierzchnia magazynowa jest jednym z kluczowych kryteriów otrzymania licencji na obrót alkoholem.

Operator logistyczny

Zarządzanie łańcuchem dostaw to niełatwe zadanie, które wymaga nie tylko szerokiej wiedzy z tego zakresu, ale też odpowiednich umiejętności dopasowania rozwiązań do charakterystyki danej firmy wykorzystującej takie procesy w swojej działalności. Z tego względu dużym zainteresowaniem przedsiębiorców cieszy się profesjonalna usługa, jaką jest pomoc operatora logistycznego. Świadczymy ją w sposób kompleksowy – zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i do kontaktu!

Czym zajmuje się operator logistyczny?

Operator logistyczny

Możliwość szybkiego dostarczenia towarów do odbiorcy uzależniona jest od wielu czynników, a jednym z nich jest efektywność przepływu informacji pomiędzy wykorzystywanymi w tym procesie podmiotami. Są to najczęściej podwykonawcy, którzy na podstawie danych ładunku realizują zlecone im usługi transportowo-logistyczne. Jeśli na tej płaszczyźnie wszystko działa prawidłowo, zadania te wykonywane są terminowo. Odbiorcy otrzymują dostawy na czas, a cały proces staje się o wiele łatwiejszy do przeprowadzenia.

Co wchodzi w zakres świadczonych przez nas usług? Jako operator logistyczny:

• zarządzamy przepływem ładunków,

• organizujemy zaopatrzenie i dostawy,

• przyjmujemy zamówienia,

• kompletujemy niezbędną dokumentację,

• zajmujemy się magazynowaniem,

• kompleksowo dbamy o ładunki – kontrolujemy ich jakość, przygotowujemy je do wysyłki i etykietujemy, weryfikujemy ich ilość.

Naszym zadaniem jest koordynacja transportu drogowego i radzimy sobie z tym doskonale.

Trudno jest wydajnie zarządzać takimi zadaniami, gdy wykonuje się je na własną rękę, bez profesjonalnego wsparcia. Właśnie dlatego w Twoim imieniu zajmie się tym operator logistyczny, który zadba m.in. o organizację dostaw. Ich realizacja wiąże się też z gromadzeniem najważniejszych dokumentów – zarówno dotyczących samego ładunku, jak i np. różnych pozwoleń, gdy transport prowadzony jest do innego kraju. Proponowane przez nas rozwiązania są przemyślane i dopasowywane do charakterystyki firmy klienta. Dotyczy to również zarządzania obiektami magazynowymi i znajdującymi się w nich towarami.

Jako specjaliści z branży logistycznej nadzorujemy też wszystkie elementy tzw. kompletacji. Zamówienia składające się z kilku czy kilkunastu rodzajów towarów realizowane są dzięki temu znacznie szybciej. Każdy z ładunków jest w krótkim czasie dostarczany do wyznaczonego punktu pakowania. Następnie przesyłka jest zabezpieczana i etykietowana. Także i w tym zakresie pomoc operatora logistycznego staje się niezwykle istotna – w szczególności dla hurtowni realizujących każdego dnia wysyłkę do dziesiątek, a nawet setek klientów.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z solidnym operatorem logistycznym?

Operator logistyczny

Efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw wymaga sporego doświadczenia i jest czasochłonne. Outsourcing w tym zakresie będzie więc dla firm zajmujących się m.in. sprzedażą internetową bardzo korzystny i to wielu względów. Przede wszystkim skutkuje ograniczeniem wydatków na procesy logistyczne. Każdy z nich jest dokładnie analizowany i planowany przez operatora, co przekłada się na optymalizację kosztów. Do tego przesyłki dostarczane są do odbiorców terminowo, co sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa.

Pomagamy także firmom zajmującym się obrotem towarów akcyzowych. Efektywnie prowadzimy składy podatkowe. Przynosi to duże oszczędności finansowe naszym klientom. Jako operator logistyczny doprowadzamy do zmniejszenia kosztów obsługi łańcucha dostaw przy jednoczesnym usprawnieniu tego wieloetapowego procesu. Dzięki nam przedsiębiorstwo jest w stanie wydajniej kompletować zamówienia, a każdy z towarów znajdujących się w magazynie jest szczegółowo opisany. Identyfikacja produktów jest tym samym bezproblemowa, co stanowi kolejny ważny atut podjęcia współpracy z nami.

Wciąż zastanawiasz się, czy warto się z nami skontaktować? Oto najważniejsze zalety naszych usług, które z pewnością docenisz:

• zoptymalizowanie kosztów – korzystając z kompleksowych usług operatora logistycznego, nie musisz zatrudniać wielu osób odpowiedzialnych za transport, magazynowanie czy realizację zamówień – to wszystko zrobimy za Ciebie my,

• kontrola budżetu – jako operator logistyczny działamy według określonego wcześniej kosztorysu – jesteś zatem świadomy wydatków związanych z naszymi usługami,

• płynność łańcucha dostaw – wszystko przebiega sprawnie i bez opóźnień!

Wszelkie przestoje i nieprawidłowości w zakresie dostarczania przesyłek do odbiorców skutkują nierzadko sporymi stratami. Można ich uniknąć, korzystając z usług operatora, czyli outsourcingu logistyki. Obsługujemy zarówno transporty krajowe, jak i międzynarodowe. To ważne – dzięki nam klienci mogą bez przeszkód realizować również transakcje z zagranicznymi kontrahentami, rozwijając swoją markę i budując pozytywne relacje z kontrahentami. Wybór sprawdzonego operatora logistycznego jest zatem dla firm zajmujących się sprzedażą wysyłkową ogromnym wsparciem.

Nawiąż współpracę z doświadczonym operatorem logistycznym – powierz nam swoje dostawy!

Sprawdź referencje naszych dotychczasowych klientów i przekonaj się, jak radzimy sobie z powierzonymi nam zadaniami. Jako Twój operator dotrzymamy ustalonych terminów i kompleksowo zadbamy o przepływ ładunków – Ty będziesz mógł zająć się innymi sferami prowadzenia swojej działalności, mając pewność, że transport, magazynowanie i zamówienia są w dobrych rękach. Zachęcamy do kontaktu i nawiązania z nami współpracy – dopasowujemy swoje działania do konkretnych potrzeb oraz charakterystyki danego przedsiębiorstwa.

25.07.2021