Zostaw swoją wiadomość:


Zostaw swoją wiadomość:


Usługi logistyczne - zestaw startowy

Zestaw startowy skierowany jest dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z własną działalnością i potrzebują powierzchni magazynowej obsługiwanej przez doświadczonego operatora logistycznego.

Jednocześnie na wczesnym etapie rozwoju nie posiadają dużych środków na inwestycję. Powierzchnia magazynowa jest jednym z kluczowych kryteriów otrzymania licencji na obrót alkoholem.

KORONAWIRUS - KOMUNIKAT ZARZĄDU

KOMUNIKAT ZARZĄDU z dnia 24/03/2020

Szanowni Państwo,

Zarząd Spółki XBS PRO-LOG niniejszym informuje wszystkich swoich Kontrahentów, Dostawców oraz Partnerów, że z dniem 25 marca 2020 wdraża kolejny etap procedur zabezpieczających przed rozprzestrzenianiem się COVID 19 polegający na:

- ustanowieniu przerwy technicznej na dezynfekcję pomieszczeń w godzinach 14,30 – 15,30

- rozdzieleniu obszarów pracy w biurze i magazynie na dwie niezależne strefy operacyjne w budynku D1 oraz D2

- rozpoczęciu usług banderolowania, przepakowania lub kompletacji po przeprowadzeniu 24 godzinnej kwarantanny polegającej na pozostawieniu towarów w strefie przyjęcia

Dotychczasowe działania oraz procedury pozostają w mocy.

Jednocześnie przypominamy, że 13 marca Urząd Skarbowy w Pruszkowie wprowadził czasowe ograniczenia w dostępie do  jednostki. Prosimy o planowanie składania wniosków z odpowiednim wyprzedzeniem.

W przypadku pojawiania się dodatkowych zaleceń, WHO, GIS lub jednostek samorządu terytorialnego zastrzegamy możliwość wprowadzenia dodatkowych elementów zapobiegawczych.

Zarząd XBS PRO-LOG S.A.

24.03.2020

Zapisz się do Newslettera

PRO-LOG

Najświeższe informacje dotyczące rynku alkoholowego