Zostaw swoją wiadomość:


Zostaw swoją wiadomość:


Usługi logistyczne - zestaw startowy

Zestaw startowy skierowany jest dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z własną działalnością i potrzebują powierzchni magazynowej obsługiwanej przez doświadczonego operatora logistycznego.

Jednocześnie na wczesnym etapie rozwoju nie posiadają dużych środków na inwestycję. Powierzchnia magazynowa jest jednym z kluczowych kryteriów otrzymania licencji na obrót alkoholem.

Relacje inwestorskie

<h1>Relacje inwestorskie</h1>

OGŁOSZENIE O ZWOŁANIU ZWYCZAJNEGO WALNEGO ZGROMADZENIA PRO-LOG SPÓŁKA AKCYJNA - 21.11.2018

Ogłoszenie o zwołaniu WZ z dnia 21.11.2018 - plik w PDF

Projekty uchwał ZWZ - plik w PDF

Formularz pełnomocnictwa - plik w PDF

Liczba akcji i głosów - plik w PDF

Instrukcja - plik w PDF

--------------------------------------------------

PRO-LOG S.A. Raport okresowy za II kwartał 2017/2018 roku

Zarząd Pro-Log S.A. („Emitent”) z siedzibą w Pruszkowie niniejszym przekazuje w załączeniu treść raportu okresowego za II kwartał 2017/2018 roku.

Podstawa prawna: § 5 ust.1 pkt 1 Załącznika Nr 3 do regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

Raport w pliku - PDF

 

OGŁOSZENIE O ZWOŁANIU ZWYCZAJNEGO WALNEGO ZGROMADZENIA PRO-LOG SPÓŁKA AKCYJNA

 

Lista dokumentów

 

Debiut  na rynku NEWCONNECT

14 grudnia 2012 nasza spółka zadebiutowała na rynku NEWCONNECT warszawskiej GPW. Pierwszy dzień zakończył się wzrostem notowań o 0,5% do poziomu 10,05 PLN za 1 akcję.

Naszą specjalnością jest obsługa logistyczna firm. Swoje zadania wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w Europie, czego wynikiem jest wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pytań lub sugestii, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapisz się do Newslettera

PRO-LOG

Najświeższe informacje dotyczące rynku alkoholowego