Zostaw swoją wiadomość:


Zostaw swoją wiadomość:


Usługi logistyczne - zestaw startowy

Zestaw startowy skierowany jest dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z własną działalnością i potrzebują powierzchni magazynowej obsługiwanej przez doświadczonego operatora logistycznego.

Jednocześnie na wczesnym etapie rozwoju nie posiadają dużych środków na inwestycję. Powierzchnia magazynowa jest jednym z kluczowych kryteriów otrzymania licencji na obrót alkoholem.

KORONAWIRUS - KOMUNIKAT ZARZĄDU

 

KOMUNIKAT ZARZĄDU z dnia 10/04/2020

Szanowni Państwo,

Zarząd Spółki XBS PRO-LOG niniejszym potwierdza, że monitoruje oraz bez zbędnej zwłoki wdraża wytyczne dotyczące zapobiegania transmisji wirusa COVID 19. W dniu dzisiejszym uzupełnia dotychczasowe działania zapobiegawcze poprzez wyposażenie wszystkich Pracowników oraz Współpracowników w maski bawełniane wielokrotnego użytku oraz osłony twarzy z tworzywa sztucznego.

Niniejszym ujednolica się w Spółce stosowanie środków ochronnych do zakrywania nosa i ust na terenie obiektu PRO-LOG oraz w jego otoczeniu.

W przypadku pojawiania się dodatkowych zaleceń administracyjnych, GIS lub jednostek samorządu terytorialnego zastrzegamy możliwość wprowadzenia dodatkowych elementów zapobiegawczych.

Zarząd XBS PRO-LOG S.A.

 

10.04.2020

Zapisz się do Newslettera

PRO-LOG

Najświeższe informacje dotyczące rynku alkoholowego