Zostaw swoją wiadomość:


Zostaw swoją wiadomość:


Usługi logistyczne - zestaw startowy

Zestaw startowy skierowany jest dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z własną działalnością i potrzebują powierzchni magazynowej obsługiwanej przez doświadczonego operatora logistycznego.

Jednocześnie na wczesnym etapie rozwoju nie posiadają dużych środków na inwestycję. Powierzchnia magazynowa jest jednym z kluczowych kryteriów otrzymania licencji na obrót alkoholem.

Logistyka alkoholu

Napoje alkoholowe, szczególnie te wysokoprocentowe, traktowane są przez ustawodawców jako towary „wrażliwe”. Są to także produkty akcyzowe, których przewożenie objęte jest szczególnymi przepisami krajowymi, jak i europejskimi. Dlatego też ich logistyka wiąże się z koniecznością spełnienia szeregu formalności. Dotyczy to również importu alkoholu z krajów UE, jak i spoza granic Unii.

Jesteśmy specjalistami od logistyki towarów akcyzowych, dzięki czemu możemy zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Rynek alkoholowy stale się rozrasta, a konkurencja pomiędzy jego uczestnikami jest coraz większa. Stąd też zaufany partner, którego specjalnością jest transport alkoholu, stanowi nieocenioną pomoc. Wieloletnie doświadczenie, a także obsługa tysięcy klientów w czasie prowadzenia naszej działalności daje pewność, że współpraca z nami będzie w pełni owocna.

PRO-LOG – specjaliści od logistyki i zaufani partnerzy

Nasza firma istnieje na rynku od 1997 roku. Naszą specjalnością jest logistyka towarów akcyzowych – doskonale rozumiemy specyfikę transportu tego typu artykułów. W 2013 roku zdobyliśmy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, który należy do najbardziej prestiżowych wyróżnień. Należymy więc do elitarnej grupy specjalistów od logistyki, którym klienci powierzają zadania związane z przewozem alkoholu i nie tylko.

Proponujemy m.in. transport, banderolowanie wina, a także pozostałych wyrobów spirytusowych, etykietowanie piwa i wiele innych zadań, które możemy wykonać dla naszych klientów. Dysponujemy też składem podatkowym – dzięki temu magazynowanie towarów akcyzowych jest dużo korzystniejsze dla naszych kontrahentów – płatność podatku bowiem zawiesza się do momentu wyjścia produktów z magazynu. Od tej chwili zaczyna biec termin 25 dni – do końca tego okresu należy uiścić stosowną opłatę celną.

Jeśli potrzebujecie Państwo specjalistów od logistyki alkoholu, szukacie firmy, dla której transport wina i innych trunków nie stanowi wyzwania – zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Współpraca z nami to łatwe, szybkie i wygodne rozwiązanie dla firm, które importują i handlują towarami akcyzowymi.

01.09.2019

Zapisz się do Newslettera

PRO-LOG

Najświeższe informacje dotyczące rynku alkoholowego