Zostaw swoją wiadomość:


Zostaw swoją wiadomość:


Usługi logistyczne - zestaw startowy

Zestaw startowy skierowany jest dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z własną działalnością i potrzebują powierzchni magazynowej obsługiwanej przez doświadczonego operatora logistycznego.

Jednocześnie na wczesnym etapie rozwoju nie posiadają dużych środków na inwestycję. Powierzchnia magazynowa jest jednym z kluczowych kryteriów otrzymania licencji na obrót alkoholem.

XBS PRO-LOG wprowadza nową usługę transportową XB PROLOG Direct

 

Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów firma XBS PRO-LOG  wprowadziła nowa usługę transportową XBS PRO-LOG Direct, której celem jest konsolidacja drobnych zamówień przy optymalnych kosztach transportu.  

W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów usługa zostanie uruchomiona na linii Francja – Polska. Kolejne połączenia planowane są na trasie Hiszpania – Polska oraz Włochy – Polska. Firma planuje rozszerzenie swoich usług o pozostałe regiony winiarskie w Europie. Konsolidacja zamówień będzie odbywać się w partnerskich magazynach lokalnych współpracujących z firmą XBS PRO-LOG. Usługa Direct polega na planowanych na konkretne dni transportach realizowanych w danym regionie winiarskiego kraju. Dzięki temu, koszt transportu zostanie zoptymalizowany. Dodatkowym elementem, jaki pojawia się przy realizacji nowej usługi jest możliwość zlecenia dodatkowej kontroli zgodności z zamówieniem przy każdym odbiorze ładunku z winnicy. Wykrycie nieprawidłowości na tym etapie oszczędza problemów zamawiającemu, obniża koszty oraz usprawnia przyjęcie ładunku w magazynie w Polsce. Usługa Direct świetnie uzupełnia dotychczasową działalność firmy, która od ponad 25 lat zajmuje się obsługą łańcucha dostawa produktów akcyzowych w tym: banderolowaniem, składowaniem, obsługą celną i podatkową.

 

16.10.2018

Zapisz się do Newslettera

PRO-LOG

Najświeższe informacje dotyczące rynku alkoholowego